Zablokovaný Krk, Bolest Hlavy, Tinitus – Okamžitě Pryč

V tomto videu vás provedu krok za krokem v postupu okamžitého uvolnění zablokovaného krku, bolesti hlavy a tinitu neboli pískání a šumění v uších.

Principem cviku je uvolnění přetížení předního kývače hlavy, který se latinsky označuje jako SCM (m. sternocleidomastoideus). K jeho uvolnění použijeme techniku Tradiční Čínské Medicíny – Gua Sha.

UPOZORNĚNÍ: Svépomocné ošetření dle tohoto videa provádíte výhradně na své vlastní nebezpečí a zříkáte se jakýchkoliv právních nároků vůči autorovi tohoto videa. V případě jakýchkoliv nejasností nebo při výskytu bolesti ošetření přerušte a nepokračujte v něm. Před započetím ošetření se o jeho vhodnosti poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Specializuji se na Dornovu terapeutickou metodu, terapeutické masáže, odstraňování bolestivých blokád, nápravu špatných pohybových návyků a znovuzískání radosti z pohybu bez bolesti. Provádím poradenství a diagnostiku statiky pohybového aparátu. Praktikuji Tradiční Čínskou Medicínu a Fytoterapii. Poskytuji Lokální Kryoterapii se zaměřením na odstraňování bolestí a řešení úrazových a poúrazových stavů. Aplikuji Kineziologický tejping. Provozuji poradenství. Vše neinvazivní, vstřícnou formou, respektující aktuální stav Vaší fyzické kondice a Vašeho zdraví.