Bolest beder OKAMŽITĚ PRYČ

V tomto videu vás provedu krok za krokem v postupu okamžitého uvolnění bolesti bederní páteře.

Principem cviku je uvolnění dysfunkčního postavení bederních a křížových obratlů, působené tahem svalů přední části stehen. Cvičení je možné aplikovat pravidelně, vždy však jen do rozumné míry nepohodlí vznikajícího při protahování dotčených svalových struktur.

UPOZORNĚNÍ: Svépomocné cvičení dle tohoto videa provádíte výhradně na své vlastní nebezpečí a zříkáte se jakýchkoliv právních nároků vůči autorovi tohoto videa. V případě jakýchkoliv nejasností nebo při výskytu bolesti cvičení přerušte a nepokračujte v něm. Před započetím cvičení se o jeho vhodnosti poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Specializuji se na Dornovu terapeutickou metodu, terapeutické masáže, odstraňování bolestivých blokád, nápravu špatných pohybových návyků a znovuzískání radosti z pohybu bez bolesti. Provádím poradenství a diagnostiku statiky pohybového aparátu. Praktikuji Tradiční Čínskou Medicínu a Fytoterapii. Poskytuji Lokální Kryoterapii se zaměřením na odstraňování bolestí a řešení úrazových a poúrazových stavů. Aplikuji Kineziologický tejping. Provozuji poradenství. Vše neinvazivní, vstřícnou formou, respektující aktuální stav Vaší fyzické kondice a Vašeho zdraví.