Ceník - Masáže Kuřim

Masáže | Regenerace | Fitness | Terapie Dornovou Metodou

Klasické masáže

Klasická masáž 30 minut 1. záda
2. šíje
Vybrat si můžete z výše uvedených variant.
Tato masáž nabízí kombinaci uvolnění napjatých svalových struktur s jejich následnou jemnou normotonizací a vysoce relaxačním působením na tělo a psychiku. Samozřejmou součástí je i celková revitalizace, okysličení a vyživení ošetřovaných tkání. Nezanedbatelným účinkem je i zásadní snížení hladiny stresu.
350,- Kč
Klasická masáž 60 minut 1. šíje + záda + hýždě
2. dolní končetiny přední + zadní strana
3. břicho + přední a zadní strana horních končetin
Vybrat si můžete z výše uvedených variant.
Tato masáž nabízí kombinaci uvolnění napjatých svalových struktur s jejich následnou jemnou normotonizací a vysoce relaxačním působením na tělo a psychiku. Samozřejmou součástí je i celková revitalizace, okysličení a vyživení ošetřovaných tkání. Nezanedbatelným účinkem je i zásadní snížení hladiny stresu.
550,- Kč
Klasická masáž 90 minut Masáž celého těla (dolní a horní končetiny, břicho, hýžďové svalstvo, záda, šíje) v délce 1,5 hodiny.
Tato masáž nabízí kombinaci uvolnění napjatých svalových struktur s jejich následnou jemnou normotonizací a vysoce relaxačním působením na tělo a psychiku. Samozřejmou součástí je i celková revitalizace, okysličení a vyživení ošetřovaných tkání. Nezanedbatelným účinkem je i zásadní snížení hladiny stresu.
750,- Kč
Sportovní masáž Sportovní masáž je vhodné aplikovat zejména těsně před podáváním zásadního sportovního nebo extrémně těžkého fyzického výkonu. Principem této masáže je zahřátí a iniciace svalové tkáně, aby se na co nejmenší možnou míru omezilo riziko vzniku poranění svalové hmoty. Vzhledem k extrémní fyzické náročnosti této aplikace (pro maséra) masáž většinou nepřesahuje 15 minut. 250,- Kč / 15 min.
Mgr. Petr Blatný
Mgr. Petr Blatný
Masér, terapeut, poradce, lektor

+420 603 168 802

info@petrblatny.cz

Farského 212/2, Kuřim 664 34

Masáže Kuřim

Specializuji se na Dornovu terapeutickou metodu, odstraňování bolestivých blokád, nápravu špatných pohybových návyků a znovuzískání radosti z pohybu bez bolesti.

Speciální masáže

Dornova metoda - konzultace Konzultace zaměřená na diagnostiku Vašeho pohybového aparátu (včetně měření délky nohou) z hlediska Dornovy metody + navržení korekce diagnostikovaného stavu. V případě absolvování terapie Dornovou metodou se cena konzultace odečítá od prvního ošetření. 250,- Kč / 30 min.
Dornova metoda I Neinvazivní recentrace kloubních spojení a páteře. Srovnání délky dolních končetin a recentrace SI spojení. Cena pokrývá jedno kompletní ošetření, včetně závěrečné Breussovy masáže + Bonus: naučení a doporučení fixačních cvičení. 900,- Kč / 90 min.
Dornova metoda II Ošetření navazuje na absolvovanou proceduru Dornova metoda I. Neinvazivní recentrace kloubních spojení a páteře. Kontrola a případné srovnání délky dolních končetin, kontrola a recentrace SI spojení, zpětné vycentrování obratlů, recentrace kloubů horních končetin. Cena pokrývá jedno kompletní ošetření, včetně závěrečné Breussovy masáže + Bonus: naučení a doporučení fixačních cvičení. 900,- Kč / 90 min.
Balíček Dornova metoda KOMPLET – 3 x kompletní ošetření Dornovou metodou (vstupní konzultace + DRN I, DRN II, DRN korekce). Součástí každého ošetření je i Breussova masáž, naučení a doporučení fixačních cvičení a závěrečné vyhodnocení a doporučení dalšího léčebného postupu.

Doporučuji pro: Tento balíček jednoznačně doporučuji pro všechny, kteří chtějí komplexně a účelně řešit bolesti svého pohybového aparátu znovuzískáním správného fyziologického nastavení opěrného a svalového systému svého těla. Tři po sobě absolvovaná ošetření Dornovou metodou, podpořená fixačními cvičeními, jsou zcela nezbytným minimem, potřebným k dosažení dlouhodobého efektu této terapie.

Bonus: 1 x ošetření tejpem (materiál + aplikace) v ceně balíčku
2.700,- Kč
Breussova masáž Dokonale uvolňující masáž zádového svalstva, páteřních obratlů a plotének. Provádí dekompresi obratlů a vyživuje meziobratlové ploténky. Jedná se o vysoce specializovanou masážní techniku náročnou na preciznost provedení. Aplikace čistého třezalkového macerátu výrazně podporuje léčivý účinek Breussovy masáže. 400,- Kč / 30 min.
Terapeutická masáž na míru klienta Sestavení a aplikace masáže dle aktuálního zdravotního stavu klienta. Tato terapeutická masáž je účelnou kombinací všech mnou nabízených masážních a terapeutických technik, se zaměřením na maximalizaci výsledného efektu ošetření. Na základě diagnostiky volím takový postup, který se zaměřuje na řešení nejen akutních stavů, bolestí a problémů pohybového aparátu, ale zároveň i na nalezení a odstranění jejich příčin. Vhodnou kombinací tak lze dosáhnout zásadního přesahu ošetření, který by běžnou aplikací masáží a terapeutických technik nebyl možný. 200,- Kč / 15 minut
Uvolnění spoušťových bodů - šíje Úlevová masáž šíjového svalstva. Odstranění blokací a navrácení hybnosti. Tato vysoce účinná metoda kombinuje aplikaci akupresurních technik na identifikované spoušťové body s repozičními technikami obratlů a masáží hlubokého šíjového svalstva. Jedná se o velmi intenzivní aplikaci jak pro ošetřovaného, tak pro maséra. 500,- Kč / 30 minut
Uvolnění spoušťových bodů - záda + šíje Úlevová masáž šíjového svalstva a svalstva zad. Odstranění blokací a navrácení hybnosti. Tato vysoce účinná metoda kombinuje aplikaci akupresurních technik na identifikované spoušťové body s repozičními technikami obratlů a masáží hlubokého šíjového a části zádového svalstva. Jedná se o velmi intenzivní aplikaci jak pro ošetřovaného, tak pro maséra. 750,- Kč / 60 minut
Medová detoxikační masáž Nejúčinnější, bezbolestná, detoxikační masáž na trhu. Tato masáž je nejen vysoce detoxikační, ale svojí aplikační technikou, spojenou s celkovým intenzivním prohřátím těla (vyhřívaný masérský stůl) je hluboce relaxační a velmi příjemná. 500,- Kč / 60 minut
Balíček Relax & Detox Balíček obsahuje: 1 x medová masáž zad 45 min + navazující 1 x relaxační masáž šíje 45 min (včetně použití silikonových baněk a speciálního relaxačního oleje).

Doporučuji pro: Tento balíček je vhodný pro ty, kteří chtějí zažít kombinaci extrémně účinné a bezbolestné manuální detoxikační techniky a hluboce relaxačního ošetření věčně přetížené oblasti šíjového svalstva. Vůně medu a bylin relaxačního oleje, ve spojení s hluboce relaxačními technikami masáže, vám umožní odložit starosti všedního dne a ponoří vás do náruče klidu a pohody.
800,- Kč
Zeštíhlující medová masáž stehen Speciální medová masáž na zmenšení obvodu stehen a potlačení celulitidy. Kombinací aplikace medu a speciálních nebolestivých a vysoce relaxačních technik na přední a zadní stranu dolních končetin, je dosaženo hloubkové iniciace látkové výměny svalstva nohou. Dále je podpořena fuknce lymfatického systému, vyvázání a následného odvodu toxinů ze svalových a vazivových struktur dolních končetin. Současně je redukováno i nadměrné hromadění tekutin. Aplikovanými technikami je upraven tonus fascií a svalových vláken. Výsledný efekt je revitalizace dolních končetin, zmenšení obvodu stehen a nastartování optimální funkce podkoží, lymfatického systému a svalových struktur. 650,- Kč / 60 minut
Reflexní masáž chodidel Reflexní masáž chodidel s diagnostikou a následnou cílenou stimulací. Pomocí tlakového nebo masážního působení na konkrétní reflexní body na chodidlech, je dosahováno potřebné stimulace nebo naopak inhibice jednotlivých struktur opěrného systému, svalových struktur a konkrétních vnitřních orgánů, respektive jejich funkcí. Tato technika patří mezi tisíciletími prověřené disciplíny používané především v tradiční čínské medicíně. 400,- Kč / 40 minut
Pronájem masérských služeb na závody / sportovní události Kompletní servis mých masážních služeb na vámi zvolené sportovní události. Služba zahrnuje přípravu a zahřátí Vašeho nebo týmového svalového a opěrného aparátu před výkonem, aplikaci prostředků na dlouhodobé prohřátí nebo chlazení, ošetření svalového a opěrného aparátu během a následně i po výkonu. V základní ceně je zahrnuta moje vlastní doprava do maximální vzdálenosti 50 km od města Kuřim. Za každých dalších započatých 50 km nad tuto vzdálenost + 200,- Kč. V základní ceně je maximální časová dotace 6 hodin mého pobytu na místě sportovní události. V případě potřeby delší časové dotace se celková cena stanovuje individuálně. Služba pokrývá všechny dny v týdnu, včetně víkendu. 5.000,- Kč
Dopravné Paušální částka při poskytování masáží formou docházky ke klientovi. Výchozí místo pro výpočet vzdálenosti je Kuřim. Účtována je vzdálenost do místa určení a zpět. V ceně dopravného jsou zahrnuty náklady na pohonné hmoty, údržbu a servis vozidla, řízení vozidla, povinné a havarijní pojištění. 10,- Kč / km

Kinesiotaping - Tejpování elastickýmy tejpy

Aplikace tejpů - jednorázová Aplikační techniky Kineziologických a Terapeutických postupů tejpování, včetně diagnostiky. Jednorázová aplikace tejpů - například pro jednorázové ošetření, ale i před sportovním výkonem, závody, víkendovým intenzivním tréningem, plánovaným pochodem, atd. Cena nezahrnuje použitý materiál. 300 Kč
Aplikace tejpů - opakovaná Aplikační techniky Kineziologických a Terapeutických postupů tejpování, včetně diagnostiky. Jedná se o zvýhodněnou cenu pro ty, kteří potřebují opakovanou aplikaci tejpů, tedy zejména řešení dlouhodobých obtíží, nápavy dysfunkčních postavení kloubních spojení, atd. Cena nezahrnuje použitý materiál. 200 Kč
Aplikace tejpů v rámci terapeutických ošetření Pro ještě větší účinnost a dlouhodobé působení mnou prováděných ošetření a terapií pohybového aparátu, umožňuji svým klientům přikoupit aplikaci tejpů. Vzhledem k tomu, že aplikované tejpy působí 24 hodin denně po dobu až 5 dnů, jedná se o zásadní prodloužení účinků terapie. Aplikace tejpů v rámci terapeutických ošetření je vhodná zejména ve spojení s Dornovou metodou, odstraňováním trigger pointů, akupresurou a kombinačními technikami Terapeutické masáže na míru klienta. Protože se jedná o zvýhodněnou nabídku, cena aplikace je snížena a použitý materiál je ZDARMA. 200 Kč
Tejp malý - materiál do délky 50 cm Špičkové tejpy korejského výrobce TEMTEX. 100 Kč
Tejp střední - materiál délky od 50 do 100 cm Špičkové tejpy korejského výrobce TEMTEX. 200 Kč
Tejp velký - materiál délky nad 100 cm Špičkové tejpy korejského výrobce TEMTEX. 300 Kč