Cena: 250,- Kč

EBOOK

Zbavte se bolestí vlastními silami

Dornova Metoda - Vezměte zdraví do vlastních rukou! Tento ebook je nedocenitelný pro všechny, co absolvovali terapii Dornovou metodou. Naučí  vás svépomocné postupy, kterými se dokážete zbavit bolestí pohybového aparátu. Proč čekat, až bolest přejde? Aktivně a vlastními silami začněte řešit své bolesti ještě dnes. Čeká vás 38 stran + 26 fotografií postupů fixačních cviků. Součástí knihy jsou i informace, návody a recepty výživového poradenství zaměřeného na protizánětlivé procesy a použití stravy jako léku na problémy pohybového aparátu. Váš návod k úplnému uzdravení a zbavení se bolestí pohybového aparátu. Dornova Metoda, jak ji ještě neznáte.

Ebook Zbavte se bolestí vlastními silami je důležitým pomocníkem pro všechny, kteří absolvovali terapii Dornovou metodou a chtějí využít její potenciál na maximum. Bez správného provádění fixačních cviků není terapie Dornovou metodou nikdy kompletní.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena: 380,- Kč

EBOOK

Detox těla

Komplexní, snadno pochopitelný a hlavně jednoduchý návod na účinný detox celého organismu. Dozvíte se co vlastně intoxikace je, jak se tělo zbavuje homotoxinů, jak správně detoxikaci provést, dostanete kompletní jídelníček, nákupní seznam, recepty a navrch ještě rady jak detoxikaci podpořitjak se zbavit bolestí pomocí účinné detoxikace. Detoxikace organismu, kterou hravě zvládnete vlastními silami!

Cena: 250,- Kč

EBOOK

Zhubněte natrvalo

Vítejte ve stravovacím plánu, který je založen na tom, že jíte! 
E-book "Zhubněte natrvalo harmonizací metabolismu" je pro každého, kdo touží pomoci svému tělu získat jeho přirozenou hmotnost. A ze všeho nejvíc je pro ty z vás, kteří jste se po mnoha marných pokusech usilování o zhubnutí nadbytečných kilogramů již vzdali. 

Je čas zastavit se a položit si několik otázek. Jak se právě teď cítím? Potřebuji něco a co to je? Znám skutečné potřeby svého těla? Naplňuji tyto potřeby? Chovám se ke svému tělu dobře? Jak o něm smýšlím? Jak smýšlím o sobě? Jsou mé myšlenky laskavé a sebepodporující?

Nechť se laskavost a sebepodpora stanou právě teď vaším výchozím bodem ke změně! A nezapomeňte, že změna nastane, když konáte. I malé krůčky se jednou stanou velkou změnou.

ZDARMA

Jak předejít endoprotéze

Ebook se souborem informací, rad a zkušeností, týkajících se předcházení předčasné degeneraci kyčelních a kolenních kloubů a s nimi spojeného rizika endoprotetiky. Je zde logickým způsobem vysvětlen vznik a následný rozvoj bolestí a poškození pohybového aparátu z pohledu dysfunkce statiky lidského těla.