Jak posílit břicho ULTRA RYCHLE

V tomto videu vás provedu krok za krokem v postupu komplexního posílení břišního svalstva jedním jediným cvikem!!!

Tento cvik dokáže posílit nejen přímé, příčné a šikmé břišní svalstvo, ale i hluboké břišní stabilizační svalstvo a svalstvo bederní části zad.

Cvičení je náročné a doporučuji ho cvičit POUZE ZDRAVÝM jedincům. Ideální, alespoň na začátek, je cvik zařadit do běžné posilovací rutiny, cca 3 x týdně, 4 série po 10 až 15 opakováních.

UPOZORNĚNÍ: Svépomocné cvičení dle tohoto videa provádíte výhradně na své vlastní nebezpečí a zříkáte se jakýchkoliv právních nároků vůči autorovi tohoto videa. V případě jakýchkoliv nejasností nebo při výskytu bolesti cvičení přerušte a nepokračujte v něm. Před započetím cvičení se o jeho vhodnosti poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Specializuji se na Dornovu terapeutickou metodu, terapeutické masáže, odstraňování bolestivých blokád, nápravu špatných pohybových návyků a znovuzískání radosti z pohybu bez bolesti. Provádím poradenství a diagnostiku statiky pohybového aparátu. Praktikuji Tradiční Čínskou Medicínu a Fytoterapii. Poskytuji Lokální Kryoterapii se zaměřením na odstraňování bolestí a řešení úrazových a poúrazových stavů. Aplikuji Kineziologický tejping. Provozuji poradenství. Vše neinvazivní, vstřícnou formou, respektující aktuální stav Vaší fyzické kondice a Vašeho zdraví.