Cross Tejpy – řeší chronické i akutní bolesti

V tomto videu vám představím bezvadnou rehabilitační a regenerační pomůcku, která umožňuje zásadním způsobem řešit bolesti pohybového aparátu vlastními silami – CROSS TAPE.

CROSS TAPE umožňuje maximální a jednoduché využití postupů Tradiční Čínské Medicíny pro řešení akutní i chronických bolestí nejen pohybového aparátu.

SPOPHY CROSS TAPE můžete KOUPIT ZDE. Nákupem přes tento odkaz pomáháte našemu YT kanálu, protože z vašeho případného nákupu dostaneme malé procento konečné částky, kterou následně použijeme na zlepšování produkce a kvality našich videí. Děkujeme 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Specializuji se na Dornovu terapeutickou metodu, terapeutické masáže, odstraňování bolestivých blokád, nápravu špatných pohybových návyků a znovuzískání radosti z pohybu bez bolesti. Provádím poradenství a diagnostiku statiky pohybového aparátu. Praktikuji Tradiční Čínskou Medicínu a Fytoterapii. Poskytuji Lokální Kryoterapii se zaměřením na odstraňování bolestí a řešení úrazových a poúrazových stavů. Aplikuji Kineziologický tejping. Provozuji poradenství. Vše neinvazivní, vstřícnou formou, respektující aktuální stav Vaší fyzické kondice a Vašeho zdraví.